wz
Vytváříme všechny druhy webdesignu, jak s maximálním množstvím stylizace, tak i designy čisté, vhodné pro firemní propagaci. Nabízíme i kódování a sestavení stránek a případně i umístění na internet.
Layout vašich stránek bude vytvořen na míru, aby vyhovoval vašim potřebám. Garantujeme spolupráci při dodatečných úpravách i při fázi kódování stránek.

Cena je stanovena dohodou a ve většině případů pohybuje od 1500 do 5000 podle náročnosti a případného kódování stránek.
Nabízíme vytvoření designu pro brožury, letáky, flyery a plakáty o větších rozměrech. Vzhled a tématiku si můžete zvolit, nebo ji můžete nechat v našich rukou a my sestavíme vhodné ukázkové návrhy, ze kterých budete moci vybrat vámi požadovaný styl.

Cena se odvíjí od barevnosti, složitosti a velikosti výsledného materiálu a může se pohybovat řádově ve stovkách až několika tisících.
Většina naší práce je zaměřena právě na photoshop, ale kromě propagačních materiálů a webdesignu nabízíme i fotomanipulaci. Tedy úpravu, stylizaci, retušování a koláže z různých fotografií.

Složité fotomanipulace mohou skončit nezdarem a v tom případě garantujeme, že při nevyhovujícím výsledku nebudeme požadovat peněžní odměnu, případně pouze její část v podobě zálohy, což záleží na množství odvedené práce a stupni nezdaru upravené fotografie.